Blog

Hakkımızda

Biz Kimiz

Kançul Turizm, 1990 yılında kurulmuştur. Şirketimizin İstanbul, Gaziantep ve Şanlıurfa'da şubeleri bulunmaktadır. Şirketimiz; turizm, araç kiralama, inşaat ve temizlik hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Neler Yapıyoruz / Temizlik

Temizlik; resmi daire ve alışveriş merkezlerinin genel temizlik hizmetlerini profesyonel olarak sürdürmektedir. Halen devam eden ve sona eren taahhütlerimiz; İstanbul Sabiha Göçen Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, Trabzon Havalimanı, Adana Havalimanı, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı, Gümrük Müsteşarlığı, D.S.İ. 15 Bölge Müdürlüğü, Başbakanlık Osmanlı Arşivleri ve GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığı.

Neler Yapıyoruz / Araç Kiralama

Araç kiralama; 2013-2014 model araçlardan oluşan ortalama iki yaşındaki genç araç filomuz ile günlük ve aylık oto kiralama (1 ay ile 3 ay arası), şoförlü servis, transferler ve VIP hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş firmamız profesyonel ve tecrübeli personel kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin beklenti ve istekleri göz önüne alınarak alternatif seçenekler sunulmaktadır.

Neler Yapıyoruz / İnşaat

İnşaat; konut üretimi konusunda kaliteli ve güvenli projeleri sayesinde birçok ailenin ev sahibi olmasını sağlamıştır. Çeşitli metre karelerdeki konutlarıyla ve sunmuş olduğu ödeme kolaylıkları sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Neler Yapıyoruz / Turizm

Turizm; TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) A grubu ve IATA (Uluslararası Havayolları Birliği) üyesidir. Uçak bileti, tur organizasyonu, otel rezervasyonu ve araç kiralama Kançul'un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. İç hatlarda; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Onurair, Atlasjet ve SKY havayolları; dış hatlarda ise Lufthansa, British Airways, United, Air France, Swiss Air, Malezya Airways, Golf Air, Emirates başta olmak üzere 100'e yakın havayolu firmasının bilet satış temsilciliğini yürütmektedir. Online sistem ile tüm havayollarına bağlı firmamız müşterilerine en uygun uçuş ve fiyat alternatiflerini sunmaktadır.

1990'dan beri hizmetinizde!
150'nin üzerinde acente
256 BIT SSL ile Güvenli Alışveriş
Türkiye'nin Her Yerinden 444 07 20